Yakında Gerçekleşecek Önemli Tarım Fuarları

Zirai ve tarım alanında faaliyet gösteren birçok firma, farklı bölgelerde bulunan fuar organizasyonlarında yer alarak, yaptıkları yeni hizmetler hakkında bilgi vermekteler. Aynı zamanda bu tür fuarlar üretici firmalar kadar, kullanıcılar içinde oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle sizlere yakın zamanda gerçekleşecek tarım fuarları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Yakında Gerçekleşecek Önemli Tarım Fuarları

Gerek iş makineleri gerekse zirai ve tarımsal ürünler başta olmak üzere, birçok farklı ekipmanların yer aldığı fuarlar tüm sektörler için büyük önem taşımaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesinde gerçekleşecek olan fuarlar daha şimdiden tüm dikkatleri üzerlerine çekmekteler. Sizler için en yakın zamanda gerçekleşecek tarım ve hayvancılık fuarı tarihlerini veriyoruz.

  • Fuarın Adı: Çorlu 12.Tarımtech Trakya Avrupa Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı

Yer: Tekirdağ

Tarih: 29.07.2019 ve 04.08.2019 arası.

Düzenleyen Şirket: Renkli Fuarcılık Ltd. Şti.

Başlıca Hizmet Grupları ve Ürünler: Tarım, Hayvancılık, Gıda, Tohum, Meyvecilik, Sulama, Seracılık, Teknolojiler, Traktör ve Ekipmanları, Depolama Sistemleri, Soğutma ve Havalandırma sektörleri.

  • Fuarın Adı: Patates Günleri Türkiye

Yer: Konya

Tarih: 22.08.2019 ve 24.08.2019 arası.

Düzenleyen Şirket: DLG Fuarcılık Ltd, Şti.

Başlıca Hizmet Grupları ve Ürünler: Patates ile ilgili Toprak işleme, Ekim, Hasat, ilaç, Tohum, Gübre sektörü.

  • Fuarın Adı: İNTARF 2019 8.İnegöl Tarım Fuarı

Yer: Bursa

Tarih: 01.09.2019 ve 04.09.2019 arası.

Düzenleyen Şirket: Modef Fuarcılık Ticaret Ltd. Şti.

Başlıca Hizmet Grupları ve Ürünler: Tarım, Tarım Makine ve Ekipmanları, Hayvancılık, Süt ve Süt Ürünleri, Fidan, Yaş Meyve ve Sebze, Seracılık, Tohum, Fidan, Gübre, Sulama

Son yıllarda ülkemizin hemen her bölgesinde tarım fuarı başta olmak üzere, birçok alanda farklı fuarlar devam etmektedir. Bizler tarimhaberleri.net olarak Türkiye’nin gözde fuarlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir